veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1648] [1649] [1650] [1651] [1652]
kavel: 1650 verkocht € 100.00

Anton Erkelens (1885-1956). De Waag, Amsterdam

Twee drukken van dezelfde ets van de Waag op de Nieuwmarkt te Amsterdam. Met de hand bijgewerkt met potlood en houtskool. 32 x 43 cm. + potloodtekening van de Waag, voorstudie voor de ets. 34 x 45 cm.
Alle in goede staat. (totaal 3)