veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1650] [1651] [1652]
kavel: 1652 € 250 - € 450

[Artist's book] Kunstenaarsboek, 1981

Signatuur onduidelijk. Ontwerp naar Lucio Fontana's Ambiente Spaziale. In zwart papier, bestaand uit 72 bladen waarin 8 inkervingen laag voor laag wegebben en vergaan in kleinere doorpuntingen van het papier. In dun zwart omslagpapier in cassette.