2097-2199 Varia

kavel: 2188
Wim Vesseur (1919-1977). Drie kostuumontwerpen voor Entführung aus dem serail
-1960. Kostuums voor Konstanze, Osmin en Blondchen, ontworpen voor de Nederlandse Opera voor de uitvoering in 1960-61. Aquarel en potlood op papier. 30 x 22 cm, in lijst van 60 x 43 cm.-
€ 200 - € 400
kavel: 2189
Salontafel, zittend naakt
-Bronzen beeld met facet geslepen glazen tafelblad. 2e helft 20e eeuw. 120 x 77 x 40 cm., ca. 50 kg.-
€ 250 - € 450
kavel: 2190
[Satire] Krokodil. Satiricheskij zhurnal. 1964-1966
-Z.pl., z.j., oorspronkelijke papieren omslagen, folio, 32 x 26 cm., rijkelijk geïllustreerd met cartoons, spotprenten en tekeningen. -

verkocht € 100.00
kavel: 2191
Zilveren jaarlepels
-Eerste gehalte vergulde zilveren jaarlepels met geëmailleerde decoratie. 1978 t/m 1986. Uitvoering Robbe and Berking. -

verkocht € 100.00
kavel: 2192
[Judaica] Besamim kruidentoren
-Zilveren kruidentoren met opengewerkte buik en bekroond met vlag. Derde gehalte zilver. Duitsland, begin 20e eeuw.-
€ 150 - € 250
kavel: 2193
[Optische instrumenten] Microscopen
-19e-eeuwse gedraaid houten microscoop in staander. Hierbij een messing variant in houten kistje.-

verkocht € 600.00
kavel: 2194
[Geheelonthouding. Vrouwenkiesrecht] Lot met 2 tijdschriften
-De Blauwe Vaan. Orgaan voor drankbestrijding. Uitgegeven door de Nederlandsche Vereeniging tot Afschaffing van Alcoholhoudende Dranken. 1e jrg. nrs. 1-10, januari - mei 1904. Losse nrs. met Bijvoegsels. Gevouwen, met scheuren/ gebruind + De Ploeger. Correspondentieblad van den Nederlandschen Bond voor Vrouwenkiesrecht. Bundeling met de volgende nrs.: eerste reeks, nrs. 1-3; tweede reeks, nrs. 1-4; derde reeks, nrs. 1-4; vierde reeks, nrs. 1-4. November 1907 - juni 1911, in kunstleer met vergulde titel op voorplat, 4to. Enkele pp. met scheurtje, stempel op schutblad, verder goed.-

verkocht € 60.00
kavel: 2195
[Wapens] Vuursteen musket met bajonet
-Musket met vuursteen slot (zonder slaghoed). Met bajonet bevestigd aan de loop. Frankrijk, 18e eeuw.-
€ 450 - € 800
kavel: 2196
[Architectuur] Archief van de Arnhemse stadsarchitect C.E. Alexander
-Uitgebreid archief met ca. 250 (oorspronkelijke) foto's van Alexanders ontwerpen, gebouwen en interieurs, ca. 1920-1970, alsmede brieven, knipsels en andere documenten. In 11 multomappen. Veel foto's van slachthuizen en veemarkten in Den Helder, Rotterdam, Den Bosch; arbeiderswoningen Rustenburg, Den Haag, remises en fabrieken Arnhem, etc. Met daarbij ca. 130 oorspronkelijke bouwtekeningen, jaren 50-60, verschillende formaten tot 90 x 120 cm. Slachthuizen, Roosendaal, Den Bosch, Paramaribo etc.-

verkocht € 100.00
kavel: 2198
[Amerika/ Florida] Palm Beach Villas
-The Davies Publishing Company, Florida, 1934. Folio met 40 foto-afbeeldingen van villa's en hun interieur in Palm Beach.-

verkocht € 70.00