2097-2199 Varia

kavel: 2127
Vijf diverse titels: (1) De bodem van Nederland.
-De zamenstelling en het ontstaan der gronden in Nederland ten behoeve van het algemeen beschreven, door W.C.H. Staring. Haarlem, A.C. Kruseman, 1856/ 1860, 2 delen, XII,441; XI,(1),480 p., met 7/ 4 (uitslaande) (gekleurde) kaarten en platen, (uitslaande) letterdruk tabellen, contemporain verguld groen halfleer, groot 8vo.-

verkocht € 100.00
kavel: 2128
[Baedeker] Lot met 23 Duitstalige Baedekers
-Periode 1881-1949. Belgien und Holland, Paris, Deutschland div. titels, Italien div. titels, Schweiz div. ed. Niet volledig gecollationneerd. Toegevoegd de Baedekers bibliografie van Alex Hinrichsen.-

verkocht € 140.00
kavel: 2129
[Baedeker] Lot met 30 Franstalige Baedekers
-Periode 1886-1931. Belgique et Hollande div. ed., Suede et Norvege, Suisse, Londres, France div. titels, Allemagne div. titels, Italie div. titels. Niet volledig gecollationneerd. Toegevoegd 3 Engelstalige Baedekers, 1891-1898, waarvan een met kl. besch.-
€ 150 - € 300
kavel: 2130
Munten Nederland
-Collectie van ca. 310 munten, meest Nederlands. Bevat o.a. 50 gulden 1982, 1984, 1987, 1988, 1990, 1991, 1993 en 1998; 10 gulden 1994, 1996, 1999; en huwelijksmunt 2002 zilver (2x). Het geheel in mahoniehouten opbergkist (23 x 45 x 29 cm) met naamplaat Rembrandt in Zilver van Franklin Mint (zonder de bijbehorende munten), los op bijzettafeltje (h. 51 cm). Met daarbij 2 NMB muntsets (1x Wilhelmina en 1x Juliana).-

verkocht € 240.00
kavel: 2131
[Wapens] Vuursteen pistool, ca. 1800
-Messing 8-kantige loop met florale gravering en ELG merk in ovaal. De greep gezwart hout. Mechaniek in goed werkende toestand. België/ Frankrijk, ca. 1800.-
€ 150 - € 250
kavel: 2132
[Drugs] Flesje cocaïne
-Bruin glazen apothekerspotje met gebrandschilderd wapenschild etiket met opschrift Hydrochl Cocain en rood kruis voor giftig. 19e eeuw. -
€ 200 - € 350
kavel: 2133
Goudweegschaaltje
-19e-eeuws houten scharnierdoosje met weegschaaltje en gewichtjes.-

verkocht € 75.00
kavel: 2134
Balneologie
-(1) Vade mecum voor Watervrienden en Badgasten in Watergeneesstichtingen. Dr. Joseph Buchner. Hanau, 1847. Kl. 8vo, half-linnen, 60 pp. Ex bibl. Over activiteiten in en om het kuuroord. (2) Deutsches Badewesen in vergangenen Tagen. Nebst einem Beitrage zur Geschichte der deutschen Wasserheilkunde. Alfred Martin. Eugen Diederichs, Jena, 1906. 4to, half-leer, titel in rood en zwart met vignet, 448 pp., 159 illustraties. Historisch overzicht over "het baden" in brede zin.-
€ 50 - € 100
kavel: 2135
Benjamin Roubaud (1811-1847)
-Grand chemin de la postérité. Lithografie, chez Aubert et Cie, place de la Bourse, 27 x 142 cm. -

verkocht € 70.00
kavel: 2136
[Ethnologie. Amerika] Annual report of the Bureau of Ethnology. 7 jaargangen in 8 delen.
-to the Secretary of the Smithsonian Museum. Door J.W. Powell e.a. Jaargang 13, 15, 17 (in 2 delen), 18, 23, 28 en 30. Washington, Government Printing Office, 1896-1915, 7 jaargangen in 8 delen, vele (gekleurde) kaarten, platen en illustraties, (uitslaande) tabellen, oorspronkelijk verguld linnen, 4to.-

verkocht € 130.00