2097-2199 Varia

kavel: 2137
3 reclame-opbergkastjes
-Clark & Co Ltd Mending Wool. Houten kastje met 3 lades. 25 x 36 x 48,5 cm. Ca. 1900 + N. V. Veenendaalsche Sajet- en Vijfschachtfabriek v.h. Wed. D. S. van Schuppen en Zoon, Veenendaal. Houten kastje met 3 lades. 25 x 37 x 48 cm. Ca. 1900 - en Gütermann's Nähseide. Houten kastje met 6 lades. 35 x 35 x 37 cm. Ca. 1900.-

verkocht € 280.00
kavel: 2138
Drie diverse titels: (1) De derde vijf. Gedenkboek gewijd aan
-de derde vijf jaren der Amsterdamsche Grafische School [door Ferd. Wierdels]. "Niet in den handel maar bestemd voor leden der school", 1933, XXIV,99,(1) p., met (ingeplakte) gekleurde platen en illustraties, oorspronkelijk omslag, 4to.-

verkocht € 120.00
kavel: 2139
[Architectuur] Moderne Schwedische Architektur
-Hakon Ahlberg. Mit einder Vorrede von Werner Hegemann, Verlag Ernst Wasmuth A.G., Berlin, 1925. 152 p. 4to, in linnen geb. + Svenska Stavkyrkor. Emil Ekhoff. Kungl. Vitterhets historie och antikvitets akademien, Stockholm 1914-1916, Cederquists Grafiska Aktiebolag. 377 p. In vernieuwde halflinnen band.-
€ 60 - € 90
kavel: 2140
Kookboeken
-Lot met ca. 200 reclamegidsjes m.b.t. koken: vlees, vis, ei, toetjes, tuinbouw, maizena, Knorr, Unox, recepten voor het bereiden van Stockvisch, bezuinigingsrecepten voor huishoudelijk gebruik etc. Alle tussen 1910 en 1980.-

verkocht € 75.00
kavel: 2141
Lot van 19 reclameblikjes
-Kohler Cacao, Marque Y, ca. 1910. Gelithografeerd, 4,5 x 2,5 cm + Cacao-pur Hollandais Bensdorp Amsterdam, 6,5 x 4 cm + Maison Sprecher, hopjesblik, ca. 1910 + Haagsche Hopjes, P. Nieuwerkerk & Zn. Erve van Haaren, ca. 1920 + Croquettes de Chocolat, Kwatta Breda, ca. 1915 - en nog 14 andere. Deels klein formaat.-

verkocht € 120.00
kavel: 2142
The Equinox
-The official organ of the A.A. The review of scientific illuminism. Vol. I-X. 2e dr. in oplage van 515 ex. Dit is nr. 201. Samuel Weiser, New York, 1972. 4to, in linnen. Goede set.-

verkocht € 240.00
kavel: 2143
[Botanie] Florilegium Harlemense
-Gekleurde afbeeldingen met beschrijving van Bol- en Knolgewassen (...) Colored plates with descriptions of bulbous and tuberous rooted plants. Haarlem, Erven Loosjes, 1901 (= 1902). 60 chromolithografische platen, elk met titelblad en 1 of 2 tekstbladen met tekst in het Nederlands, Engels, Frans en Duits. Halfleer met vergulde titel op voorplat, geribde rug met vergulde titel en florale decoratie, folio.-

verkocht € 1500.00
kavel: 2144
[Esoterie. Filosofie] Lot van 4 werken: Dictionary of Gnosis & Western Esotericism
-Vol. 1 & 2. Ed. Wouter J. Hanegraaff e.a. Leiden/ Boston, Brill, 2005. 2 delen, doorlopend genummerd xxix,1227 pp. Uniform linnen met stofomslag, 4to. S.o. licht vlekkig/ met vouw/ scheurtje + The Cosmographical Glass: Renaissance Diagrams of the Universe. S.K. Heninger, Jr. San Marino, Huntington Library, 1977. 207 pp. Linnen met s.o., 4to. S.o. met scheurtje/ verkleurd + Edmund Husserl. Philosophie der Arithmetik. Herausgegeben von Lothar Eley. Den Haag, Martinus Nijhoff, 1970. XXVIX,585 pp. Linnen met s.o., 4to. S.o. gekreukt langs rand. Husserliana Band XII - en 1 andere.-

verkocht € 90.00
kavel: 2145
The Babylonian Talmud
-Ed. I Epstein. The Soncino Press, London, 1938-1948. 7 delen in 18 banden. Zera'im, Tohoroth, Kodashim vol. I-III, Nezikin vol. I-IV, Mo'ed vol. I-III, Nashim vol. I-IV, Index. Linnen, 8vo. -

verkocht € 90.00
kavel: 2146
C.G. Jung, The Collected Works + The Seminars
-The Collected Works. H. Read e.a. London, Routledge & Reagan Paul, 1970-1979, herdruk. Deel 19 en supplement ontbreken + C. G. Jung, The Seminars. 1984-1989. 2 delen in 3 banden. Linnen.-
€ 150 - € 300