2097-2199 Varia

kavel: 2147
Sir James George Frazer, The Golden Bough
-A study in magic and religion. 3e ed. New York, St. Martin's Press, 1966. Deel I-VIII + supplement in 13 banden. Linnen met stofomslag. In goede staat + Violet, Macdermot, The Cult of the Seer in the Ancient Middle East. Welcome Institute of the History of Medicine, London, 1971. xii, 829 pp. Deel 1 (van 2). Linnen met stofomslag. Hoeken gestoten, verder goed.-

verkocht € 80.00
kavel: 2148
Lynn Thorndike, A history of magic and experimental science
-Deel I-VIII. New York/ London, Columbia University Press, 1964. Complete reeks. Linnen met stofomslag.-

verkocht € 100.00
kavel: 2149
Lot met 9 theologische studies
-A.M. Kropp, Ausgewahlte Koptische Zaubertexte deel I-III. Édition de la Fontation Égyptologique Reine Élisabeth, 1931. Compleet, papieren omslagen + Nag Hammadi Studies deel II, IV, VIII en IX. M. Krause. Leiden, E.J. Brill, 1971-1978. Linnen + H. Vetterlig, The Illuminate of Görlitz or Jakob Böhme's life and philosophy. Hildesheim, Gerstenberg Verlag, 1978. x,1453 pp. - en 1 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 2150
[Mythologie. Theologie] Lot met 4 werken
-C. Kerenyi, Prometheus; Dionysos, Bollingen Series LXV, dl. I, II. New York, Pantheon, 1963-1976. xxvi,152 pp. Linnen met stofomslag + Archarion, Von Wahrer Alchemie. Freiburg, Verlag Herman Bauer, 1967. 218 pp. Linnen, in slipcase + Sir Monier Monier-Williams, A Sanskrit-English Dictionary. Oxford, Clarendon Press, 1976. xxxvi,1333 pp. Linnen met stofomslag.-
€ 80 - € 150
kavel: 2151
[Theologie. Sprookjes] H. Odeberg, Enoch or the Hebrew Book of Enoch
-Cambridge, University Press, Cambridge, 1928. 4 delen in een band. x,192,179,74,36 pp. Linnen met vergulde rugtitel. Lichte gebruikssporen, verder goed + Hedwig von Beit, Symbolik des Märchens. Bern/ München, Francke Verlag, 1971-1972. 792 pp. + Gegensatz und Erneuerung im Märchen, Idem, 647 pp. Linnen met stofomslag. Beide in goede staat.-

verkocht € 100.00
kavel: 2152
[Esoterie. Rozenkruisers] Louis Charbonneau-Lassay, Le Bestiaire du Christ
-Milaan, Archè, 1975. Herdruk van de editie uit 1940. 997 pp., met 1157 houtsneden door de auteur, oorspr. omslag, 4to. Nr. 34/500 + Henri Khunrath, Amphithéatre de l'Éternelle Sapience. Paris, Bibliothèque Chacornac, 1900. 181,(1) pp., oorspr. omslag, 4to. Tekstdeel; zonder het platendeel. Bibliothèque Rosicrucienne, deuxième série no. 4. Omslag gescheurd aan rugeinden, verder goed.-
€ 100 - € 200
kavel: 2153
[Occultisme. Filosofie] Lot van 2: Henricus Cornelius Agrippa ab Nettesheym,
-De Occulta Philosophia. Herausgegeben von Karl Anton Nowotny. Graz, Akademische Druck- u. Verlagsanstalt, 1967. VIII,915 pp., oorspr. linnen met stofomslag, folio. S.o. met scheurtjes langs randen + Austin Osman Spare, The Book of Pleasure (Self-Love): The Psychology of Ecstasy. London, Kenneth Grant, 1975. Heruitgave van de oorspr. uitgave door de auteur, 1913. 56 pp., oorspr. linnen met s.o., folio. Nr. 868/1000. S.o. met scheurtje aan voorkant, verder goed.-

verkocht € 100.00
kavel: 2154
[Occultisme] Lot van 3: Manly P. Hall, The Secret Teachings of All Ages
-An Encyclopedic Outline of Masonic, Hermetic, Qabbalistic and Rosecrucian Philosophy. Golden Anniversary Edition. Los Angeles, Philosophical Research Society, 1975. Facsimile van de Subscribers Edition (San Francisco, H.S. Crocker, 1928). Halfkunstleer, olifantsfolio. Gesigneerd en genummerd ex. + idem, Codex Rosae Crucis: A rare and curious manuscript of Rosicrucian interest. 2e editie. Philosophical Research Society, 1971. 113 pp., oorspr. linnen, folio. Rug verkleurd, verder goed - en 1 andere door Manly P. Hall. -

verkocht € 220.00
kavel: 2155
[Muziek] The Beatles
-Programma van het optreden van de Beatles in Blokker, 6 juni 1964. Inclusief het originele ticket, lidmaatschapskaart van de Beatles fanclub met signaturen van M. Candido en Har van Fulpen, 1964, de daaraan gekoppelde uitnodigingsbrief voor leden van de Dutch Beatle Fanclub en uitnodigingsformulier om 'u te verzekeren van voldoende voorraad' door platenverkoper M. Stibbe & Co, Amsterdam. -

verkocht € 1500.00
kavel: 2156
[Muziek] The Beatles
-A&BC Beatles Bubble Gum Wallet-sized photos! Doosje (besch.) met 35 (van 60 uitgegeven) fotokaartjes + Romance show magazine. Yeah Yeah Yeah Extra Beatles editie. Juni 1964 + Revue nr. 14, 1964 met Beatles cover + reclamefoto Parlophone Records + Pick Up International. Tweetalig afficheblad, 44, 1964. Met poster van The Beatles (120 x 85 cm.) + 4 andere uitgaven van the Beatles - en maxi-single 'I saw her standing there/ Misery/ Anna/ Chains', Parlophone Mono.-

verkocht € 160.00