[2098] [2099] [2100] [2101] [2102]
kavel: 2100 verkocht € 360.00

[Genealogie en heraldiek. Rietstap] Wapenboek van den Nederlandschen Adel,

met genealogische en heraldische aanteekeningen, door J.B. Rietstap. Groningen, J.B. Wolters, 1883-1887. 2 delen, XIV,239,(5); VI,334,(22) p., met in prachtige chromolithografie (met goud en zilver): 2 ongenummerde platen met koninklijke wapens, 100 platen en 3 bijvoegsels elk met 6 wapens, oorspronkelijk uniform zeer rijk verguld en gedecoreerd half marokijn door A. Schmidt Gravir Anstalt Leipzig, alle sneden verguld, groot folio.
Iets sleets op hoeken, verder nette set.
(totaal 2)