[2104] [2105] [2106] [2107] [2108]
kavel: 2106 verkocht € 100.00

De Diergaarde te Parijs

Beschrijving en levenswijze der zoogdieren. Boitard en J. Janin. Amsterdam, Elix Drukkers en Uitgevers, 1845. (28) LXVI 472 p. 4to. 1 uitvouwbare overzichtskaart van het park, 4 handgekl. gravures, 2 portr. (Buffon en Cuvier), 51 gravures en div. ills. bij de tekst.
Rug en band sleets aan boven- en onderzijde, hier en daar wat roestvlekkig als altijd. Platen compleet en in goede staat.