[2116] [2117] [2118] [2119] [2120]
kavel: 2118 verkocht € 110.00

[Beweegbare boeken] Man en Vrouw

Verplaatsbare Afbeeldingen van het Menschelijk Lichaam. I: De Man. Met tekst van Dr. Esta. Amsterdam, N.V. Gebr. Graauw's Uitgevers-Maatschappij. Tweede druk, ca. 1910. 16 pp. met man in VI delen open te slaan, met daarin 104 aan te wijzen onderdelen. Touwgebonden, langwerpige uitgave (hoogte 49,5 cm) met gelithografeerd voorplat (in kleur) en linnen rug + II: De Vrouw, idem, maar met XI delen om op te slaan en in totaal 450 aan te wijzen onderdelen.
Platten iets roestvlekkig, hier en daar intern marginaal (roest)vlekkig, latere rugstrip (iets gespleten bij deel II). (totaal 2)