[250] [251] [252]
kavel: 250 verkocht € 280.00

Album amicorum familie Drost met bijdragen 1838-1843

met 6 getekende bijdragen, 1 geborduurde bijdrage, 1 Chinese export gouache op "pith paper" in opgevouwen velletje met opschrift, 8 handgeschreven bijdragen en 5 ongebruikte velletjes, samen in zeer fraai paars marokijnen boekvormig doosje, rijk vergulde platten met rood en groen ingelegd leer, vergulde sneden en binnenranden, met handgekleurde prent opgeplakt op het "binnenklepje", oorspronkelijke kartonnen chemise en schuifdoosje, 9 x 15 cm. (in nagenoeg perfecte staat).
Bijdragen uit vnl. Rotterdam en Haastrecht, door A. van den Berg, Joh. Ooms Drost, C.A.P. Drost, J.P. Drost, M. Drost, A.A. Drost, Petronella D., L.C. Luerhoff, J.J. Herstein van der Eck, J. Polman Mooy, H.L. Muller.