[253] [254] [255] [256] [257]
kavel: 255 verkocht € 50.00

[Album amicorum] Vrienden-Boek van Pauline en Willem Hovy

door den echt verbonden te Zeist, den 18 Mei 1866. Ingeleid met een paar bijbelspreuken en bijgehouden tot oktober 1914. 31 beschreven pp. met namen en/ of handtekeningen met hier en daar een spreuk, vers of opdracht van een zeer internationaal gezelschap.
Klein folio, half leer, 31 pp. tekst, 130 pp. blanco. Bijliggend een visitekaartje met opdracht. Een bedankbriefje van H.M. Juliana aan Henriette (?) d.d. 2 mei 1959 en met inkt ondertekend door "je Jula". Verder een foto van een overstroomde straat uit 1945 door de Zeeuwse fotograaf John Merk, gesigneerd, en een getypte pagina met een kleine biografie.
Willem Hovy was o.a. mede-oprichter van het Ned. Werkliedenverbond, betrokken bij de oprichting van de Chr. Patroonsvereniging Boaz en lid van de Eerste Kamer vanaf 1901.