[650] [651] [652] [653]
kavel: 651 verkocht € 150.00

"Amsterdam ten tweede mael vergroot (...) inden jaere 1482".

Handgekleurde, gegraveerde vogelvlucht-plattegrond, 26 x 31 cm., met adres van Frederik de Wit rechts onder, laat 17de eeuw, in lijst en achter passe-partout.
Iets vergeeld, bovenmarge deels iets kort afgesneden.