[657] [658] [659] [660] [661]
kavel: 659 € 100 - € 200

Amsterdamse stadspoorten

Ca. 40 kopergravures van Amsterdamse (stads)poorten uit Commelin, Wagenaar enz. Voornamelijk 17e en 18e eeuw; inclusief de Plattegrond van de Tweede Muiderpoort te Amsterdam door Caspar Jacobsz. Philips naar Cornelis Rauws, 1770-1771, in zes bladen (plattegrond, aanzichten en poort-hek), gesigneerd in de platen.
De bladen in verschillende afmetingen en voorstellingen (een aantal dubbel). De 6 bladen van de Tweede Muiderpoort 46,5 x 44,5 cm. (totaal ca. 40)