veiling / Veiling 22, deel I Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 700-742 Topografie Nederland
[700] [701] [702]
kavel: 700 € 70 - € 140

[Blaeu] Twee handgekleurde kaarten uit Le theatre du monde ou nouvel atlas,

Amsterdam, W. en J. Blaeu, 1635: (1) Geldria ducatus, et Zutfania comitatus; (2) Tabula castelli ad Sandflitam (...). Beide kaarten 38 x 49,5 cm. en uniform ingelijst met de keerzijde met de Franse tekst zichtbaar (beide kaarten wat roestvlekkig/ gebruind). (totaal 2)