veiling / Veiling 22, deel I Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 700-742 Topografie Nederland
[700] [701] [702] [703]
kavel: 701 € 70 - € 140

[Rotterdam] Lot van 8 gezichten w.v. 5 op Rotterdam: (1-3) Serie van 3 litho's,

alle door H.W. Last, ca. 1850, alle ca. 22 x 30 cm. (inclusief versierde randen) en met Nederlands en Frans onderschrift, uniform ingelijst.
(1) "Gezigt op de stad en het Oude Hoofd (van de Maas te zien"; (2) "Gezigt in de Nieuwe Plantage"; (3) "Maatschappij tot Nut van de Zeevaart (Boompjes)". Met nog 2 andere, ingelijste gezichten op Rotterdam, w.o. een handgekleurd gezicht op de Lutherse Kerk door K.F. Bendorp naar J. Bulthuys (1792). Toegevoegd: 3 diverse andere w.o. een handgekleurd gezicht op Batavia. (totaal 8)