850-873 Topografie buiten Europa

[850 - 859] [860 - 869] [871 - 873]
kavel: 871
Reistochten naar de Geelvinkbaai in Nieuw-Guinea
-in de jaren 1869 en 1870. C.B.H. Von Rosenberg. Den Haag, Martinus Nijhoff, 1875. 4to, gekartonneerde band, voorplat met lijnbordure en titel, frontispice met portret van de auteur door P.W.M. Trap, XXIV,153 pp., incl. bijlagen en XXI afbeeldingen en kaarten in litho, meest gekleurd incl. de gevouwen en gekleurde overzichtskaart van de Groote Geelvink Baai door Rosenberg en Trap in de achterflap. De platten losrakend; beschermd met geplastificeerd omslag. Vlekje op voorplat; verder een zeer goed ex.-

verkocht € 320.00
kavel: 872
[Cook] Reize rondom de Waereld
-door Thomas Cook, vertaald door J.D. Pasteur met kaarten en platen. 13 delen. Leiden/ Amsterdam/ Den Haag, Honkoop, Allart en van Cleef, 1795 + de apart uitgegeven Bladwijzer der voorvallen en ontmoetingen van den Kapitein James Cook (...) door W. Chevallerau. Amsterdam, Johannes Allart, 1809.-

verkocht € 420.00
kavel: 873
[New York] "Bowling Green".
-Ets door Anton Schutz (1894-1977) op Japans papier, 35 x 25,8 cm., gesigneerd in potlood rechts onder, getiteld in potlood links onder en gesigneerd en gedateerd 1927 in de plaat, onder passe-partout (enigszins gebruind).-

verkocht € 50.00