veiling / Veiling 22, deel I Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 850-873 Topografie buiten Europa
[850] [851] [852] [853] [854]
kavel: 852 verkocht € 60.00

[Afrika] Le Miroir du Congo Belge I-II

Préface de Jean et Jérôme Tharaud. Pierre Daye, Jacques Crokaert e.a. 2 delen. Brussel/ Parijs, Editions N.E.A., 1929, 286,(2); 284,(4) p., rijk geïllustreerd met z/w foto's, uniform geribd halfleer met vergulde rugtitel, oorspr. omslagen meegebonden, groot 4to.
Banden wat sleets, leer met schaafplekjes, deel 2 met losgaand stukje leer aan bovenkant rug, verder goede set. (totaal 2)