veiling / Veiling 22, deel I Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 850-873 Topografie buiten Europa
[871] [872] [873]
kavel: 873 verkocht € 50.00

[New York] "Bowling Green".

Ets door Anton Schutz (1894-1977) op Japans papier, 35 x 25,8 cm., gesigneerd in potlood rechts onder, getiteld in potlood links onder en gesigneerd en gedateerd 1927 in de plaat, onder passe-partout (enigszins gebruind).