131-149 Alice in Wonderland

[131 - 140] [141 - 149]
kavel: 141
Alice in Wonderland pop-ups
-Nick Denchfield & Alex Vining, Alice's Pop-up Wonderland. Make Alice's dream world come to life! Macmillan, 2000. Met 6 pop-ups en 30 uitdrukbare stukken + Nederlandse variant + Denchfield/ Vining, Alice's Pop-up Theatre Book, 2002 + Harriet Castor/ Zdenko Basic, Alice in Wonderland. Open mij voor de vreemdste verrassingen. Utrecht/ Antwerpen, Kosmos, 2009 + Alice's Adventures in Wonderland Carousel Book. Macmillan, 2016 - en 15 andere.-

verkocht € 140.00
kavel: 142
[Alice in Wonderland] Lot van 17: The Annotated Alice. 150th anniversary deluxe edition
-Edited by Martin Gardner. Expanded and updated by Mark Burstein. New York/ London, W.W. Norton & company, 2015. xlvi,364 pp., gebonden met stofomslag, 4to + Alice's Adventures in Wonderland. 150th anniversary edition illustrated by Salvador Dalí. New York, National Museum of Mathematics, 2015. xxx,102 pp., gebonden met stofomslag + Alice's Adventures in Wonderland Decoded. The full text of Lewis Carroll's novel with its many hidden meaning revealed by David Day. Doubleday Canada, 2015. xxii,296 pp., gebonden - en 14 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 143
[Alice in Wonderland] Lot van 15: Alice in Wonderland/ The Wizard of Oz
-Two classics illustrated by Lisbeth Zwerger. North-South Books, 1996. 2 delen in slipcase. Wizard of Oz met speciale bril. Slipcase iets smoezelig + Alice Through the Looking-Glass. Illustrated by Helen Oxenbury. Walker Books, 2005. Halflinnen in linnen slipcase. Nr. 960/1000, gesigneerd door Oxenbury + Alice i Eventyrland. Illustreret af Robert Ingpen. På dansk ved Birgitte Brix. Palazzo, 2009. 191 pp. Geïll. linnen - en 12 andere.-

verkocht € 140.00
kavel: 144
[Alice in Wonderland] Lot van 20: Lewis Carroll's Alice: Alice's Adventures in Wonderland
-and Through the Looking-Glass. A special centenary edition. London, Macmillan, 1998. 240 pp. Gebonden met stofomslag, 4to + Alice's Adventures in Wonderland with eight coloured and 42 other illustrations by W.H. Walker. Facsimile of an edition originally published by The Bodley Head. London, Michael O'Mara, 1986, halfleer, 4to. Band iets sleets + Ai li si man you qi jing (Alice's Adventures in Wonderland). Chinese complex translation. Ills. Helen Oxenbury. Beijing Commercial Press, 2000. Gebonden met stofomslag - en 17 andere.-

verkocht € 90.00
kavel: 145
[Alice in Wonderland] Lot van 10: Thomas Maybank (ills.), The Adventures of Alice
-in Wonderland. The Brodie Books no. 35. London, James Brodie, (ca. 1950), 63 pp., oorspr. omslag. Omslag wat verkleurd, binnenzijde vooromslag met bibliotheekstempels + Charles A. McMurry (ed.), Alice's Adventures in Wonderland. With illustrations by John Tenniel. New York, Macmillan, 1921, xvii,175 pp., oorspr. verguld linnen, 12mo + Alice's Adventures in Wonderland and Through the Looking-Glass. Decorations by Donald Glue. Melbourne, Colorgravure, (1949?), 117 pp., oorspr. geïll. linnen. Intern gebruind - en 7 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 146
[Alice in Wonderland. Guinness] Lot van 8: The Guinness Alice
-Dublin, St. James's Gate, 1933, 24 pp., oorspr. omslag. Randen omslag wat gekreukt, voorzijde met twee scheurtjes, achterzijde met kleurpotloodkrabbel, intern net ex. + The Guinness Legends and other verses. Dublin, 1934, oorspr. omslag + Alice Aforethought. Guinness Carrolls for 1938. Scheurtje in vooromslag + Jabberwocky Re-versed and other Guinness Versions. Dublin, 1935. Hoekjes omslag wat gekreukt + Songs of our Grandfathers. Re-set in Guinness Time, 1936 - en 3 andere Guinness-uitgaven.-

verkocht € 200.00
kavel: 147
[Alice in Wonderland] Max Ernst, Lewis Carrolls Wunderhorn
-Auswahl der Texte von Ernst und Werner Spies. Stuttgart, Manus Presse, 1970. 78 pp., met 36 (meest volpagina-)kleurenlithografieën door Ernst, oorspr. verguld blauw linnen in slipcase, folio. Gedrukt in oplage van 1000.-

verkocht € 130.00
kavel: 148
[Alice in Wonderland] Lot van 20: The Art of Alice: Madness Returns
-Introduction by American McGee. Dark Horse, 2011. 184 pp. Geïll. hc, 4to + Ralph Steadman (ills.), The Complete Alice & The Hunting of the Snark by Lewis Carroll. London, Jonathan Cape, 1986. 336 pp. Linnen met stofomslag (lichte gebruikssporen), 4to + Henry Holiday (ills.), Lewis Carroll's The Hunting of the Snark. Edited by James Tanis and John Dooley. Los Altos, CA, William Kaufmann, 1981. Linnen met s.o. (lichte gebruikssporen, verkleurd op rug), 4to - en 17 andere.-

verkocht € 60.00
kavel: 149
[Alice in Wonderland] Lot van 40: Alice nel paese delle meraviglie. I Classici Illustrati
-DoReMi, 2018. 160 pp. Linnen met stofomslag, 4to. Goed ex. + Hans Andreus (vert.)/ Janet & Anne Grahame Johnstone (ills.), Eva's Groot vertelboek. Alice in Wonderland en Sprookjes van Andersen. Rotogravure Pers, 1968. 121 pp. Hc, 4to. Band iets vlekkig, goed ex. + Walt Disney's Alice i eventyrland. Foska samleserie. Svendborg Boghvede- & Havremølle A/S, z.d. Deens plaatjesalbum, compleet met alle plaatjes. Oblong 4to. Voorplat met knik, verder goed - en 37 andere.-

verkocht € 100.00
[131 - 140] [141 - 149]