veiling / Veiling 22, deel I Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 131-149 Alice in Wonderland
[138] [139] [140] [141] [142]
kavel: 140 verkocht € 160.00

[Alice in Wonderland] Charles Robinson (ills.), Alice's Adventures in Wonderland

by Lewis Carroll. With eight coloured plates and one hundred and twelve illustrations. London etc., Cassell and Company, 1910, (12),179 pp., met de 8 kleurenplaten, in oorspr. geïll. blauw linnen, vergulde en geïll. rug. Rug wat verkleurd, ill. op voorplat wat sleets, contemp. opdracht in pen op blanco schutblad, intern deels wat beduimeld, 2 platen met gerafelde marges. Goed ex. + Milo Winter (ills.), Alice's Adventures in Wonderland and Through the Looking-Glass by Lewis Carroll. The Windermere Series. Chicago/ New York, Rand McNally, 1916, 242 pp., met 12 kleurenplaten, oorspr. verguld en geïll. blauw linnen, 4to. Band wat sleets langs randen, naam op binnenzijde voorplat, verder goed + Hume Henderson (ills.), Alice's Adventures in Wonderland by Lewis Carroll. Readers Library Centenary Edition. London, z.d., frontisp. portret van Carroll, geïll. uitgeversband met advertentie op achterplat. Intern gebruind - en 1 andere.
(totaal 4)