veiling / Veiling 22, deel I Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 131-149 Alice in Wonderland
[131] [132] [133]
kavel: 131 verkocht € 80.00

[Alice in Wonderland] Lot van 10: Caroline Lewis, Clara in Blunderland

With forty illustrations by S.R. Fourteenth thousand. London, William Heinemann, 1902, xvi,150 pp., geïll. groen linnen. Kneep losgaand bij p. xvi, verder goed + Alice's Adventures in Wonderland by Lewis Carroll. With 42 illustrations by John Tenniel. London, MacMillan & Co., 1912, 174 pp., in vergulde, halfleren donkerblauwe prijsband van Ipswich High School met opgeplakte prijs gedateerd 1912 op binnenzijde voorplat, schutbladen en snede gemarmerd. Band wat gedeukt bij rugeinden, iets sleets aan randen, verder goed + George Wills, Alice in Bibland. New York, Philosophical Library, 1953, 54 pp., geb. met stofomslag. Stofomslag in twee helften en met scheuren - en 7 andere.
(totaal 10)