veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[404] [405] [406] [407] [408]
kavel: 406 verkocht € 180.00

[Atheisme. Scepticisme] Naudaeana et Patiniana

Ou Singularitez Remarquables, prises des conversations de mess. Naudé & Patin. Paris, Florentin & Pierre Delaulne, 1701.
Kl. 8vo, leer, titel op rug in goudopdruk, gemarmerde schutbladen, titel met groot vignet in houtsnede, 120 en 118,(2),(18) pp. Bandje met lichte gebruikssporen, ex libris, aant. op schutblad, laatste schutblad met afgescheurd hoekje, verder een zeer goed ex. van dit curieus polemisch-filosofisch werkje.