veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[406] [407] [408] [409] [410]
kavel: 408 verkocht € 280.00

[Emblemata] Lucretia, ofte Het beeld der eerbaerheydt

(...) Midtsgaders de deughde van Pub. Cornel. Scipio, bewesen aen een Spaensche edel-juffer van Carthago, die hy haren bruydegom wederom vereerde. Amsterdam, Dirck Pietersz. (Pers), 1624. 4to. (12), 81,(3) p. Met titelplaat en 3 andere platen. Samengebonden met: Ionas de Straf-Prediker: van Gode afgesonden, om die van Ninive tot boete ende beteringe des levens op te wecken (...) In dicht gesteld door Theod. Petrejum. P. Amsterdam, Dirck Pietersz, 1623. (8), 88, (4) pp. Titelplaat en 2 andere platen. Halfleer. Rug deel los aan bovenzijde, vochtvlek in rechtermarge op enkele pagina's in het boek.