veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[464] [465] [466] [467] [468]
kavel: 466 € 300 - € 600

[Early ornament catalogue] Recueil des Dessins d'Ornaments d'Architecture

de la Manufacture de Joseph Beunat. A Sarrebourg, et a Paris. (1813). Met 85 platen met afbeeldingen van ornamenten gegraveerd door Louis Marie Normand, August Montferrand en A.P. Giraud. Platen gedateerd 1813. Eenvoudig kartonnen band.
Titelblad ontbreekt, hier en daar iets roestvlekkig, verder goed exemplaar; band sleets. Ex libris op binnenzijde voorplat. Vroege handelscatalogus voor ornamenten.