veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[465] [466] [467] [468] [469]
kavel: 467 verkocht € 800.00

[Mycologie] Illustrations of British Mycology

Thomas John Hussey. Londen, Reeve, Benham and Reeve, 1847. Eerste reeks. Complete set van 90 losbladige gekleurde lithografieën. Elk 31 x 25 cm.
Alleen de litho's, ongebonden. (totaal 90)