veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[466] [467] [468] [469] [470]
kavel: 468 verkocht € 150.00

[Encyclopedie] Algemeen huishoudelijk, natuur-, zedekundig- en konst-woordenboek

Vervattende veele middelen om zijn goed te vermeerderen, en zijne gezondheid te behouden (...). Door M. Noel Chomel. Tweede druk geheel verbetert, en meer als de helfte vermeerdert door J.A. de Chalmot, enz./ Vervolg (...). Leiden/ Leeuwarden, L. le Maire/ J.A. de Chalmot, 1778, 7 delen met doorlopende paginering, 4370 p., met gegraveerde frontispice en 100 uitslaande platen. In eenvoudige contemp. papieren band met rugvignet. Ruggen sleets, deels ontdaan van papier, intern goed.
Niet gecollationeerd, verkocht w.a.f. (totaal 7)