900-948 Cartografie en atlassen

[900 - 909] [910 - 919] [920 - 931] [932 - 942] [943 - 948]
kavel: 943
[Militaire/ reizigersatlas in portefeuille met sluiting] Les Tablettes Guerrieres,
-ou Cartes choisies pour la Commodité des Officiers et des Voyageurs. Contenant toutes les Cartes générales du Monde, avec les particulieres des Lieux ou le Theatre de la Guerre se fait sentir en EUROPE. Avec les plans de Forteresses les plus exposées aux Revolutions presentes. (...) Augmenté dans cette Edition de 102 Articles des Ordonnances Militaires de L.H.P. pour maintenir le bon ordre dans leurs Armées. Amsterdam, Paul de la Feuille, 1709.-
€ 1800 - € 2500
kavel: 945
[Seutter. Brussel] Bruxellae
-Belgii Cathol Ornamentum et Ducatus Brabantiae Metropolis. Oudgekleurd en bijgekleurd blad uit Atlas Novus. Mattheus Seutter. Augsburg, [1720-30].-

verkocht € 500.00
kavel: 946
[Seutter. Antwerpen] Plan de la Ville et Citadelli d'Anvers
-Renomee pour son ports Comerce et edifices. La citadelle est des plus fortes au monde (...). Oudgekleurd en bijgekleurd blad uit Atlas Novus. Mattheus Seutter. Augsburg, [1720-30].-

verkocht € 610.00
kavel: 947
[Seutter. Utrecht] Traiecti ad Rhenum
-delineatio Echnographica et Scenographica. Geographi Caesarei Aug. Vind. Oudgekleurd en bijgekleurd blad uit Atlas Novus. Mattheus Seutter. Augsburg, [1720-30].-

verkocht € 500.00
kavel: 948
[Azië] Manuscript atlas Azië
-10 p. Fraai uitgewerkte 19e-eeuwse atlas van Azië. Oblong, folio met vergulde initialen en randversiering op linnen. Manuscript door Louise et Honorine Mèdecin (1855-1898 & 1857-1935). Randgekleurde kaarten, met in potlood getekende figuren en handgeschreven teksten. Met titelpagina en (1) overzichtskaart Azië; (2) Siberië; (3) Turquie d'Asië; (4) Turkestan; (5) Arabië; (6) Afghanistan/ Beloutchistan; (7) Empire Chinois; (8) Perse; (9) tekening van handgeschreven rol en twee Indiase figuren.-

verkocht € 500.00