[923] [924] [925] [926] [927]
kavel: 925 € 1000 - € 2000

[De XVII Provinciën] Topographia Circuli Burgundici

Oder Beschreibung und Eigentliche Abbildung der Vornehmsten Oerter in dem Hochloblichen Burgund und Niderlandischen Craijsse. M.Z. [Martin Zeiller]. Franckfurt, Caspar Merian, 1654. Eerste druk.
Folio, oblong, halfleer. Album met titelblad en 95 genummerde bladen in hs., alle kaarten, aanzichten en plattegronden in kopergravure, aan de plaatrand afgesneden en opgeplakt. Achterin een register in hs. De kaarten, aanzichten en plattegronden als losse verzameling prenten. Goede collectie in 19e-eeuwse band.