[925] [926] [927] [928] [931]
kavel: 927 € 10000 - € 12000

[Goos. Zeeatlas] Derde deel der Nieuwe Groote Zee-Spiegel

Inhoudende het Straets-Boeck. Ofte Vertooninge en de Beschryvinge Der Middellantsche Zee, In verscheyde Zee-Kaerten en Opdoeningen van Landen etc. Amsterdam, Pieter Goos, 1662. Folio, halfleer, gemarmerde platten, geïllustreerde titel, opdracht, (8),120 pp., compleet met 25 kaarten in kopergravure en talrijke kust- en havenprofielen in houtsnede in de tekst.
Latere (18e-eeuwse) band, naam op schutblad, titel met een paar vlekjes, diverse kaarten met kl. rep., kaart 21 verkeerdom gebonden. Los bijliggend de boekbindersinstructie. Een gebruikt maar desalniettemin goed ex. van deze Middellandse Zeeatlas.