[928] [931] [932] [933] [935]
kavel: 932 verkocht € 150.00

Kaarten der Provinciën van het Koningrijk der Nederlanden

Vervaardigd naar de Groote Topographische en Militaire Kaart van het Ministerie van Oorlog en naar Schetsen der Gemeenten van P.H. Witkamp. Den Bosch/ Den Haag, Henri Bogaerts en J. Smulders, 1866. Met 8 lithografische kaarten met alle Nederlandse provincies. Plano, 72 x 53 cm. In portfolio met geïll. titelblad. Portfolio sleets en watervlekkig, kaarten iets roestvlekkig, randen wat rafelig. Bijgevoegd: Het koninklijk paleis te Amsterdam. C.T.J. Louis Rieber. Leiden/ Haarlem, voorheen E.J. Brill/ Emrik & Binger, 1899-1902. In portfolio, linnen met goudopdruk, 50 x 70 cm. Portfolio wat sleets, titelblad en aantal pp. roestvlekkig + Orbis Terrarum Antiquus. Christiano Theophilo Reichardo. Neurenberg, J.L. Lotzbeck, ca. 1860. Zesde druk. Met vele kaarten. Halfleer, titel verguld op voorplat, 35 x 21,5 cm. Band wat sleets, rug aan bovenzijde losgaand.
(totaal 3)