[938] [939] [940] [941] [942]
kavel: 940 verkocht € 100.00

[Militaria] Architecturae militaris synopsis

of: Vollstaendiger Entwurff der Ingenieur Kunst. Matthäus Seutter. Augsburg, ca. 1730. Handgekleurde gravure, 49,5 x 57,5 cm. 3 gerepareerde scheurtjes aan onderzijde, 2 kl. gaatjes. Bijgevoegd: Nieuw Belegeringsspel. Kleurenlithografie, eind 19e eeuw, 61 x 46 cm.
(totaal 2)