[946] [947] [948]
kavel: 948 verkocht € 500.00

[Azië] Manuscript atlas Azië

10 p. Fraai uitgewerkte 19e-eeuwse atlas van Azië. Oblong, folio met vergulde initialen en randversiering op linnen. Manuscript door Louise et Honorine Mèdecin (1855-1898 & 1857-1935). Randgekleurde kaarten, met in potlood getekende figuren en handgeschreven teksten. Met titelpagina en (1) overzichtskaart Azië; (2) Siberië; (3) Turquie d'Asië; (4) Turkestan; (5) Arabië; (6) Afghanistan/ Beloutchistan; (7) Empire Chinois; (8) Perse; (9) tekening van handgeschreven rol en twee Indiase figuren.