[1545] [1546] [1547] [1548] [1549]
kavel: 1547 € 150 - € 300

Jaap van Dam (1876-1972). Vier tekeningen: (1) "Zanddijk Rotterdam"

Aquarel en gouache, 32 x 57,5 cm, in pen gesigneerd en gedateerd 1900 r.o. en getiteld r.o.
(2) (Duingezicht). Aquarel en gouache, 34,5 x 44 cm, in pen gesigneerd en gedateerd 1902 l.o. (minimaal scheurtje in bovenmarge). En met nog 2 soortgelijke, gesigneerde duingezichten (1x gedateerd 1898). (totaal 4)