[1546] [1547] [1548] [1549]
kavel: 1548 € 100 - € 200

Jaap van Dam (1876-1972). Vier tekeningen: (1) "Aan de Waal"

Aquarel, 17 x 21,3 cm, in pen gesigneerd r.o., met bovenmarge opgezet op karton, in pen getiteld op drager l.o.
Prachtig, sfeervol gezicht met niet geïdentificeerde kerksilhouetten in de verte; (2) "Schemermiddag". Aquarel, 23,3 x 34,3 cm, in pen gesigneerd en gedateerd 1898 r.o., met bovenmarge gemonteerd op karton, in pen getiteld op drager l.o. En met nog 2 gesigneerde andere (een zeer fraai bosgezicht en een gezicht op een watertje met in potlood "Delftshaven" [sic] op verso drager). (totaal 4)