[1508] [1509] [1510] [1511] [1512]
kavel: 1510 verkocht € 110.00

Jaap van Dam (1876-1972). Twee schetsboeken met in totaal 52 tekeningen,

uitgevoerd in gouache, aquarel en viltstift, 3x los ingestoken en 20 x 30 cm, voor het overige spiraalgebonden en 28 x 39 cm, grotendeels gesigneerd.
Vrijwel zeker dateren deze zeer kleurrijke tekeningen uit een latere fase van het kunstenaarschap van Jaap van Dam. Ze zijn zeer vrij in hun uitvoering en kennen een grote variatie aan fantasierijke, vaak mysterieuze onderwerpen.