veiling / Auction 25. Session IV. Topography, Cartography, Indonesia, Asian Arts, Graphic and Fine Arts / 820-986 Topography: The Netherlands
[820] [821] [822] [823] [824]
kavel: 822 verkocht € 180.00

[Alphen aan den Rijn. Plemper] Oudheeden van de heerlykheid en het dorp Alphen aan den Ryn

D'Aaloude Herkomst, bevolking, Naamreeden, Romeinze Gedenkteekens, Uitheemze en Inlandze geschiedeniszen ten luister der Historie dienende, en zyne huidendaagze geleegenheid. Doorwrogt met een voegzaame schets van het Heemraadschap van Tynland. Met Konst-printen geciert. P. Plemper. 2nd ed. Leiden, Hendrik & Daniel van Damme, 1728. Small 8vo, full leather, profusely gilt spine, title with vignette, (25), 261, (11 = index) pp. Complete with 7 folding engraved plates and "drempeldichten" by J.J. Mauricius and A. Pars. Good copy.