veiling / Auction 25. Session IV. Topography, Cartography, Indonesia, Asian Arts, Graphic and Fine Arts / 820-986 Topography: The Netherlands
[820] [821] [822] [823]
kavel: 821 verkocht € 150.00

[Alphen aan den Rijn. Plemper] Beschryving van de Heerlykheid en het dorp Alphen

aan den Ryn. D'aaloude herkomst, bevolking (...) en zyne huidendaagze geleegenheid. Doorwrogt met een voegzaame schets van het Heemraadschap van Rynland. Door P. Plemper. Met konst-printen geciert. Leiden, H. van Damme, 1714, 1st ed., (24),261,(11) p., w. engr. title vignette and 7 very fine fold. plates by F. Bleyswijk, contemp. vellum, sm. 8vo.
Title p. foxed; without first free endpaper. Else a fine copy. Nijhoff/ Van Hattum 250.