LOT 713
PASSED

Feest? Stuur een gelukstelegram, u steunt hierdoor het jeugdwerk

This item contains no English description. See the Dutch description: P.T.T. Ontwerp Wim Bijmoer. Drukkerij Senefelder, Amsterdam.1958.

Gerest. scheurtje in bovenmarge. Punaisegaatjes op de hoeken en een kleine besch. in linkermarge. Verder in goede staat. 80 x 59,5 cm.