770-999 Strips

veiling / 28 maart 2011
kavel: 993
Marten Toonder - Curiosa: Kalender
-Uitgever onbekend, ca. 1985. In gelimiteerde genummerde oplage uitgegeven. Met 8 platen, waarvan een cover Tom Poes weekblad, een cover Tom Poes Picture Parade en 6 andere. Formaat 42 x 30 cm. In orig. enveloppe. -
€ 100 - € 200
kavel: 994
Jean Dulieu: Originele schets
-Pietertje in diep bedroefde staat. Gesigneerd door Dulieu, gemaakt op vakantie-adres Braunwald, 24 januari 1977. 10,5 x 6,5 cm-

verkocht € 170.00
kavel: 995
Jean Dulieu: Originele schets Paulus de Boskabouter
-Paulus schetsvel met diverse mimieken. Gesigneerd. Arnhem, december 1980. 14,5 x 19 cm.-

verkocht € 170.00
kavel: 996
Jean Dulieu: Boekillustratie uit Wawwa
-Originele inkttekening gepubliceerd in Wawwa. Paulus doet een bloempje achter Wawwa's oor. -

verkocht € 700.00
kavel: 997
Jean Dulieu: Origineel aquarel Paulus de boskabouter
-Paulus en aap achter glas in lijst. 10,5 x 8 cm. Ca. 1965-
€ 550 - € 850
kavel: 998
Jean Dulieu: Originele aquarel Paulus de Boskabouter
-Paulus en Oehoeboeroe onder de Paardenkop. 11,5 x 17 cm. -

verkocht € 1050.00
kavel: 999
-Paulus en Gregorius gaan op veldtocht. Gepubliceerd in de Margriet. 30 x 23,5 cm.-

verkocht € 3200.00