LOT 931
SOLD €160,00

Henk Kuijpers: Het Meesterwerk

This item contains no English description. See the Dutch description: Franka, the luxe edition, 2002. Luxe uitgave op linnen in cassette waarin de boekuitgave en een cassette met gesign. prent en schets. + 4 andere the luxe editions; Succes Verzekerd, Kidnap, Eigen Risico en Circus Santekraam. Alle in uitstekende conditie.

(totaal 5)