LOT 815
SOLD €1400,00

PIET WIJN (1929-2010)- Origineel aquarel Gloria van Goes

This item contains no English description. See the Dutch description: Gemaakt voor tijdschrift Tina in 1978, voor de winnaar van de prijsvraag. De winnaar van dit exemplaar was Suzy de Pagter.

27,5 x 19,5 cm. Ingelijst. * In 1977-78 zijn bij 10 prijsvragen in de Tina een tekenset met potloden en een tekenblok gewonnen. Op het eerste blad in ieder tekenblok had Piet Wijn een aquarel van Gloria van Goes geschilderd. De helft van de 10 zijn bewaard gebleven en jaren later door een slimme verzamelaar gekocht. Dat deed hij door simpelweg de winnaars-die met adres bij de prijs in het blad vermeld stonden- op te bellen.