LOT 960
SOLD €105,00

Luxe edities Lombard

This item contains no English description. See the Dutch description: Rik Ringers - Dodenlijst, 1986. In linnen gebonden met opgepl. voorplaat. Genumm. en gesign. + Buddy Longway - De Wilde Wind, 1984, in linnen geb., genumm. en gesign. + Isabelle, Servais, Jughurta - De Grote Voorvader - en Jonathan - Neal en Sylvester. Alle genummerd en gesigneerd in luxe linnen band met opgepl. plaat

(totaal 5)