435-499 Kunst en toegepaste kunst

veiling / 28 maart 2011
[435 - 444] [445 - 454] [455 - 464] [465 - 475] [476 - 485] [486 - 495] [496 - 499]
kavel: 455
Le lezard aux Plumes dOr.
-Paris, Berggruen, 1971. 1e ed. 18 p. 22 x 11,5 cm. Met kl. en zw.-w. ills. Omslag is een voor deze editie door Miro ontworpen litho. Druk Mourlot. -

verkocht € 50.00
kavel: 456
Pieter A. Scheen, Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars, 1750-1950.
-Kunsthandel Pieter A. Scheen N.V., s Gravenhage, 1969. 1e druk met stofomslag. 2 Delen, met afbeeldingen en supplement. -

verkocht € 250.00
kavel: 457
Spel en Nederlaag.
-Ernst Vijlbrief/Simon Vinkenoog, 1961. Mapje met 1 tekstblad en 4 lithos. Alle gesigneerd door Vijlbrief. Genummerd, dit is nummer 98.-

verkocht € 40.00
kavel: 458
Methodisch Ontwerpen van Ornament
-W. Bogtman, Haarlem. Tweede verbeterde druk, W.L & J. Brusse, Rotterdam, 1922. 76 p. Gebonden met versierde pap. platten, linnen rug. Mooi exemplaar.-

verkocht € 80.00
kavel: 459
Paul Klee par lui-même
-20 oeuvres: 1907-1940. Berggruen, 1961. Ill. voorpl. Paul Klee door Mourlot, Paris. -

verkocht € 35.00
kavel: 460
Paul Schuitema - Cement en Beton
-Amsterdam: ENCI-Cemij, 1937-1951, dl. 1-9 geniet, dl. 10 ingenaaid. Complete set in goede staat. + folder Woordenboeken Nieuwe Talen, ca. 1937 ontwerp van Dale.-
€ 50 - € 100
kavel: 461
Chassidische Legenden
-Een Suite van Hendrik Werkman, Groninger Museum 1985. Linnen cassette met daarin 10 platen + bijbeh. boekje, met inleiding, biografie en bibliografie van Jan Marinet, 80 p. Bouma's Boekhuis, Wolters Noordhoff, Groningen.-

verkocht € 120.00
kavel: 462
Piet Zwart: Inteekenbiljet Monografieën over Filmkunst
-W.L. & J. Brusse, Rotterdam, 1931. -

verkocht € 240.00
kavel: 463
Kalenderbladen N. V. Drukkerij de Brakke Grond
-3 kalenders, ontworpen in linoleumsnede door Joop van den Berg. Compleet en in goede staat. 1931-1938 en 1941. 48 x 32 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 464
Wendingen
-Nr. 12, jaargang 1921, gewijd aan het project van de architecten B. Bijvoet en J. Duiker te Zandvoort voor het Nieuwe Rijksacademiegebouw te Amsterdam. + nr. 7 & 8, 1921, gewijd aan de marionet + nr. 6, 1924, gewijd aan de Interieurkunstenares Eileen Gray. - en nrs. 11, 1919 en 6, 1921. -

verkocht € 325.00