435-499 Kunst en toegepaste kunst

veiling / 28 maart 2011
[435 - 444] [445 - 454] [455 - 464] [465 - 475] [476 - 485] [486 - 495] [496 - 499]
kavel: 486
Clara de Jong
-Oorlogsprent, tekening in potlood, met tekst, ca. 1950. Ondertekend: 'Voor Lucas, t.g.v. 60e verjaardag, Clara de Jong'. -
€ 100 - € 150
kavel: 487
Bram van der Velde
-Litho Bram van der Velde, gesigneerd en genummerd in potlood (70/150).-
€ 100 - € 150
kavel: 488
Frans Masereel (1889-1972): Serie 'Hamburg'
-30 originele houtsneden op papier van Hamburg in de jaren '60.-

verkocht € 300.00
kavel: 489
Jan Mankes (1889-1920)
-Vier muizen. Ets op papier, gedat. 1916.-

verkocht € 400.00
kavel: 490
Romain Malfliet (St. Niklaas, 1910)
-Bomkade, Dordrecht. Ets.-
€ 100 - € 200
kavel: 491
Jan Mankes (1889-1920)
-Kleine kraai, omhoogkijkend naar mug. Houtsnede op pap.-

verkocht € 300.00
kavel: 492
Jan Mankes (1889-1920)
-Koemelkster. Houtsnede op Japans papier.-
€ 200 - € 300
kavel: 493
Bram Bogart (Delft, 1921)
-Abstracte compositie, gem. techniek op pap.-
€ 800 - € 1500
kavel: 494
Christian Stanislas Marie Joseph Benoit Dotremont (Tervuren 1922 - Buizingen 1979)
-Logogram. Oost-Indische inkt op omslag krant.-
€ 700 - € 1500
kavel: 495
Willem de Kooning. Paris Review.
-Litho.-

verkocht € 1400.00