435-499 Kunst en toegepaste kunst

veiling / 28 maart 2011
[435 - 444] [445 - 454] [455 - 464] [465 - 475] [476 - 485] [486 - 495] [496 - 499]
kavel: 496
Karel Appel
-Figuur. Gemengde techniek.-
€ 2000 - € 5000
kavel: 497
Karel Appel
-Litho, abstracte compositie.-

verkocht € 550.00
kavel: 498
Karel Appel
-Litho, abstracte compositie. 1962. Gesigneerd op de plaat. -

verkocht € 500.00
kavel: 499
Karel Appel
-Litho Aap, 1974. Genummerd 12/120, gesigneerd. -
€ 300 - € 600