LOT 457
SOLD €40,00

Spel en Nederlaag.

This item contains no English description. See the Dutch description: Ernst Vijlbrief/Simon Vinkenoog, 1961. Mapje met 1 tekstblad en 4 lithos. Alle gesigneerd door Vijlbrief. Genummerd, dit is nummer 98.