630-655 Sport

veiling / 28 maart 2011
[630 - 639] [640 - 649] [650 - 655]
kavel: 640
Voetbal - 25 jaar Voetbal. Jubileum V.V. Heerenveen
-Gedenkboek 1920-1945. 96 pag. Mooi exemplaar. + Programma Kampioenswedstrijden v.v. Heerenveen Seizoen 1949-1950. - en Kampioenskrant Heerenveen, aangeboden door de Arbeiderspers, Leeuwarden, 1949. Met spelers als Abe Lenstra en Henny Jonkman.-
€ 60 - € 120
kavel: 641
Wielrennen
-Eddy Merckx. Cyclisme. Spel Art.200. Zeldzaam groot formaat bordspel met 12 wielrenners, kaarten spelregels, etc. + 18 ansichten/stickers van wielrenners uit jaren '70-80, deels met handtekening. - en 5 boeken mbt. wielrenners. -

verkocht € 100.00
kavel: 642
Theorie der Schaakopeningen
-M. Euwe, van Goor Zonen's, 1937-38. Complete serie van 12 delen in 3 witleren banden met gemarm. platten. -

verkocht € 30.00
kavel: 643
Badminton Library: Fencing Boxing Wrestling
-Boston, Little, Brown and Co, 1889. XIII, 304 p. Geb. met geill. linnen band. Compleet met alle platen. Mooi exemplaar.-
€ 60 - € 100
kavel: 644
Persfoto's Voetbalclub Ajax
-90 originele persfoto's in twee mappen gestoken van studio Friedländer uit midden jaren '70 met voetballers en bestuurders in actie. -

verkocht € 100.00
kavel: 645
Olympisch Stadion 15 september 1960 acht uur.
-Revanches Olympische Spelen. Ned. comité, Nederlands Sportpark. Drukk. Ravensberg, Amsterdam. 80 x 55 cm. Gevouwen.-
€ 50 - € 80
kavel: 646
Elf-steden-tochten 1890-1940
-Vijftig jaar elf-steden-tochten Friesche Schaatsensport en Schaatsen-industrie. Red. J.P.Wiersma, Realta, Leeuwarden, 1941. Oblong, sc., 135 p. + Badminton Library - Skating, J. M. Heathcote,C. G. Tebbutt, London, Longmans, Green and Co, 1894. -
€ 70 - € 120
kavel: 647
Voetbal - Willem II Veertig Jaar
-Jubileumalbum 1936. Linnen gebonden, 176 p. Met 5 orig. foto's uit jaren '30. O.a. Een diner in het Carlton hotel met achterschrift "Ajases, Blou Wit, Goaed, Velositas, Wilhelmia, Willem II, De eerste 2 Tafels zijn de Hongaren" - en de BATCO plaat Willem II 1931/32. -
€ 60 - € 120
kavel: 648
Competitie wedstryden 1932-1933 Miss Blanche Spelfoto's
-Groot oblong album, compleet met 100 grote platen en 100 uitslagplaatjes. In nieuwe rug gezet, net gerest. ex.-

verkocht € 230.00
kavel: 649
Voetbal: A.F.C. DWS Amsterdam.
-1907-1957. Jubileumboek. Linnen, geb., 167 p. Met originele uitnodiging voor de feestavond waar Berry Kievits en Gerard Walden de muzikale revue verzorgden. -

verkocht € 45.00