1000-1041 Varia

veiling / 28 maart 2011
[1000 - 1009] [1010 - 1019] [1020 - 1030] [1031 - 1041]
kavel: 1010
Erotica
-Japan, illustrator onbek., eerste helft 20ste eeuw. Leporello met 8 platen. Parodie op groot formaat (32 x 24,5 cm) van enorm geschapen mannen.-
€ 200 - € 400
kavel: 1011
Japanse erotica
-Les Estampes érotiques japonaises. 60 Reproductions en fac-similé avec un commentaire et des notes critiques de Marianne Densmore, expert. Au Cercle du Livre Précieux, Paris, 1961. 20 van de 60 platen zijn in kleur. In stoffen paarse opbergdoos.-
€ 150 - € 250
kavel: 1012
Reclameborden Winkel-opschriften
-Ontworpen door P. kramer en H. Schaap, Rotterdam, D. Bolle, ca. 1910. Oblong, touwgebonden. met 40 platen en kleurbeschrijving.-

verkocht € 50.00
kavel: 1013
Bergbouw/Mijnbouwkunde
-Coal Mining Practice Vol. I-IV, I.C.F. Statham, Caxton, London. 1958. + Modern Mining Practice, C.M. Bailes, Vol. I-V., Bennett & Company, Sheffield, ca. 1907 - en 3 andere.-

verkocht € 50.00
kavel: 1014
Militaria WOII
-Mit Hitler in Polen, Heinrich Hoffmann, 1939. Ex. met licht besch. s.o. + Luftmacht Deutschland 1941 band I. Heinz Bongartz Essen. 264 p., met 211 afb., 2 kleurenkaarten en 7 kaarten. - en 4 andere + Origineel foto-album Meine Arbeitsdienstzeit Im Kriegjahr 1942. Met 80 foto's en ansichten in orig. oblong fotoalbum.-

verkocht € 220.00
kavel: 1015
Bergbouw/Mijnbouwkunde
-Bergbau und Huttenwesen, Fur weitere Kreise dargestellt von E. Treptow e.a., mit 608 text abbildungen, sowie 12 Bilagen, Leipzig, 1900. + Schwazer Bergbuch, 1556, facs. Winkelmann, Bochum 1956. - en 7 andere in Duits, Frans en Engels. -

verkocht € 60.00
kavel: 1016
WOI
-Das Infanterie-Regiment Vogel von Falckenstein Nr. 56 im Grossen Kriege 1914-18. Phil. Martin Schultz, Albrecht Blau, 1926 Berlin. 328 p. & 47 p. Bildtafeln + bijbeh. kaarten. + Spionage Kampfer an vergessenen Fronten, Deutsche Buchvertriebstelle, Berlin, 1931. Geb. met reliefdruk op linn. band. 616 p. + Der Vampir des Feltlandes, Ernst zu Reventlow, Berlin, Ernst Siegfried Mittler und Sohn, 1915. + So war der Krieg, 200 Kampfaufnahmen aus der Front, Franz Schauwecker, Berlin, Frundsberg-Verlag, 1928 - en 2 andere. -

verkocht € 40.00
kavel: 1017
National Sozialismus in Staat, Gemeinde und Wirtschaft
-National Zeitungs Verlag, Essen, 175 (6) p., 1934. Folio, met reliefdruk + Das Deutsche Kolonialbuch, Hans Zache, Wilheml Undermann Verag, Berlin, 1925. 512 p. + 6 kaarten - en een uitklapwereldkaart. + LZ 129 Hindenburg, Das Luftschiff des deutschen Volkes, Ing. W. Von Langsdorff, Bechhold Verlag, 1936. 96 p. (licht sleets aan rug en achterzijde) - en 1 andere. -

verkocht € 45.00
kavel: 1018
Jubileum Amsterdamsch Politie muziek Gezelschap
-1937, 59 p. gebroch. + Algemeene Nederlandsche Politiebond Gedenkboek 1887-1937, 144 p. - en 125 jaar verkeers-politie. Uitgave ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan van de afdeling verkeerspolitie der gemeente-politie te Amsterdam. 1951. -
€ 40 - € 70
kavel: 1019
Europa in al zyn heerlykheid
-Rotterdam, Robbers, ca. 1880. Folio. Staal- en houtgravures naar oorspr. tek. Deel I-V., 224, 224, 215, 216, 236 p. In blauw linnen band met goudoprdr. -
€ 100 - € 200