veiling / 28 maart 2011 / 600-612 Handelscatalogi
[600] [601] [602] [603]
kavel: 601 € 80 - € 140

Wiring the Homes of Britain E.D.A.-E.L.M.A. better home Lighting Campaign 1926-1927

22 pag. Catalogus voor handelaren, met ingestoken 2 reclameboekjes mbt. verlichting en 5 (van 6) leaflets, 1 poster (58 x 22 cm), briefkaart, orderpapier en bulleting, 6 zegels en 3 specimen letters.