500-569 Curiosa

veiling / 28 maart 2011
[500 - 509] [510 - 519] [520 - 529] [530 - 539] [540 - 549] [550 - 559] [560 - 569]
kavel: 560
Ford Taunus Taxi
-Ichiko Japan, 22,5 cm lang in jaren 50 groen. Met bordje Vrij aan binnenzijde.-

verkocht € 60.00
kavel: 561
James Bond blikken auto
-Grijze Austin Martin met chauffeur, springstoel, uitschuifbare bumper en opspringbaar achterruitscherm. 20 cm lang.-
€ 60 - € 100
kavel: 562
Meccano Vliegtuig
-Dubbeldekker met piloot. Ca. 1920. In rood-wit. Vleugelwijdte 47 cm, lengte 35 cm.-
€ 350 - € 500
kavel: 563
Sergei Chekhonin Supermatisch bord
-Gemerkt Hamer Sikkel, & stuk van rad, 1919, in zwart. Latere uitvoering, datering onbekend. Diameter 27 cm.-
€ 500 - € 800
kavel: 564
Cor Unum - Vaas
-Groen-geel met fantasiedecor. Hoogte 28 cm. Gemerkt C.U.410. Jaren '60-
€ 120 - € 200
kavel: 565
Johnny Rolf - Keramiek figuur
-Jaren 70. Hoogte 17,5 cm. Gemerkt J.R.-
€ 80 - € 120
kavel: 566
A.D. Copier - Serica Schaal
-Tincraquelé. Diameter 29 cm. Doorzichtig. Jaren 40.-

verkocht € 120.00
kavel: 567
Wandbord Plateel
-Ivora Gouda glansplateel. Diameter 27,5 cm. Op achterzijde gemerkt. -
€ 100 - € 200
kavel: 568
Leerdam Glas
-Raamhanger Theo Jansen, 1987. In orig. doos. 28 x 20 cm.-
€ 50 - € 100
kavel: 569
Vervallen
-Zilver met steen, ca. 1920. Lengte 7,5 cm.-
€ 70 - € 120